Jsme malá rodinná firma. Vrbám jsme se věnovali profesionálně v rámci svého dřívějšího zaměstnání v lesnickém výzkumu více než 20 let. Propadnout kouzlu úžasné rozmanitosti rodu Salix nebylo příliš těžké a práce se tak stala i koníčkem. Léty nabyté znalosti a praktické zkušenosti s pěstováním a možnostmi využití vrb vám nyní nabízíme prostřednictvím webu www.vrby.cz.

Naším cílem je dodávat nejen sadební materiál, ale také potřebné informace všem jednotlivcům i firmám, kteří je mohou využít při projektování, plánování nebo přímých realizacích. Proto klademe důraz na individuální přístup k řešení každé zakázky. Péče o zákazníky nekončí splněním objednávky, ale pokračuje poradenským servisem po dobu nezbytné péče o výsadby.

Spolupracujeme na projektech revitalizace krajiny, ale i drobných úpravách okrasných a přírodních zahrad. Dlouhodobě udržujeme kompletní sortiment vrb pro potřeby českých a slovenských včelarů. Přesto nechceme zůstávat jen ve vyjetých kolejích a stále pracujeme na rozšiřování sortimentu jak rostlinného materiálu, tak našich služeb.

Podporujeme rostoucí snahy zlepšovat prostředí v České republice a navracet krajině její přirozené funkce.

Jak a proč pracovat s vrbami se dozvíte jen na www.vrby.cz

 

Mnoho nových inspirací
Vám přeje
Ing. Luďka Čížková